מעקות נירוסטה

 

ישנם לפחות שני סוגים של נירוסטה למעקות, כשכל אחד מהם מתאפיין בתכונות שונות ומתאים לסביבה מסוימת.

 

נירוסטה היא אחד מחומרי הגלם הפופולריים לייצור מעקות. ישנם לפחות שני סוגים של נירוסטה למעקות, כשכל אחד מהם מתאפיין בתכונות שונות ומתאים לסביבה מסוימת. נירוסטה, שמכילה מ-18 אחוז כרום ומשמונה אחוז ניקל, משמשת בדרך כלל למעקות בחללים פנימיים. למעקות נירוסטה מסוג זה מעניקים גימור עם ציפוי סאטן, שמעניקים מראה מבריק ומונעים התפתחות של חלודה.

 

בנוסף, למאפיינים אלה, מעקות נירוסטה מתאימים גם לשימוש בסביבה חיצונית בעלת תנאים שאינם קיצוניים במיוחד, ובסביבה חיצונית אשר בה המעקות מוגנים מפני הסביבה. ישנו סוג של נירוסטה המכיל פלדת אל חלד. חומר זה שומר על המעקה נקי יותר לאורך זמן. על מנת לשמור על המראה המבריק שלו יש לנקות אותו בסבון ומים.

 

מחירה של נירוסטה המכילה פלדת אל חלד יהיה גבוה יותר מאשר מחירה של נירוסטה שעשויה מ-18 אחוז כרום ומשמונה אחוז ניקל. הראשונה דורשת פחות תחזוקה ונחשבת לאידאלית לשימוש חיצוני, במקומות בהם דרוש מראה אטרקטיבי ותחזוקה נמוכה.

 

חשוב לציין, כי נירוסטה המכילה פלדת אל חלד עמידה בפני חלודה, גם כשהיא באה במגע עם האוויר. עם זאת, ישנם מצבים בהם מעקות נירוסטה העשויים פלדת אל חלד יחלידו. זה קורה בעיקר בסביבה בה משתמשים בהרבה כלור, כגון באזורים הסמוכים לבריכות ציבוריות. זאת, משום שהכרום המרכיב את הנירוסטה לא תמיד מפתח את שכבת ההגנה במהירות הדרושה לכך.

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com