תעלות ניקוז נירוסטה

 

במקומות בהם ישנו שימוש מסיבי ואינטנסיבי במטבח כמו למשל בתי עסק מענף המסעדנות, אולמות אירועים, בתי מלון, חדרי אוכל גדולים, בתי קפה או מסעדות, ישנו צורך הכרחי למצוא פיתרון יעיל לכל הנושא של סילוק המים, שכן היעדר התייחסות והזנחה עלול להביא לכדי מפגעים סביבתיים ברמה התברואתית. כאשר אנו מדברים על ניקוז במטבחים רחבי ידיים, אנו מדברים על עזיבת המים המשומשים מעמדות העבודה השונות שמצויות בחללי המטבח , דרך בורות הביוב באזור שמאפשרים את יציאתם חוצה מחלל המטבח והעבודה.

 

מדוע חשוב לייעד פתרונות ניקוז למטבחים ציבוריים?

לשם כך, יש צורך לוודא שמבנה המטבח אכן נעשה בשיפוע נכון לכיוון מסוים. אף על פי כן, יש לציין שעל אף שרכיב זה הינו מרכזי ומהותי לנושא הניקוז, אין הוא מספר לכשעצמו, במיוחד כאשר מדובר במצבים המחייבים עבודה יותר מאומצת ואינטנסיבית. היעדר אביזרים מתאימים ונלווים למען פתרונות ניקוז יעילים במטבח יכול להביא לכדי מצב בו המטבח יוצף ויעלה על גדותיו, מה שיהווה סכנה ממשית לעובדים הן מבחינת האפשרות להחלקה בזמן העבודה והן מבחינת הסיכויים הגבוהים להתחשמל עקב השילוב שבין המים לציוד החשמלי.

 

מהו הפיתרון האולטימטיבי לבעיות ניקוז?

אז מהו אם כן הפיתרון האולטימטיבי להתמודד עם סכנות שכאלו? המענה מתחיל ומסתיים בהתקנה של תעלות ניקוז איכותיות מנירוסטה שמסוגלות לכלוא את המים בתוך ציר ברור כאשר הם עושים את דרכם לבורות הביוב. כתוצאה מכך ניתן ליהנות מניקיון מקסימאלי ברחבי המטבח וכמובן מרמת בטיחות גבוהה ומספקת במהלך ההתנהלות והעבודה במסגרתו. התקנה של תעלות ניקוז מנירוסטה איכותיות ומקצועיות תוכל למנוע סכנות עתידיות של הצפות במטבח, כמו גם מאפשרות את גריפת המים אליהם שהתרכזו בסביבתן.

 

מהם המאפיינים של תעלת ניקוז איכותית?


האפקטיביות של התעלה נקבעת בהתאם לרמת עמידותה לטווח הארוך, וכן לפי מיקומה והעומק שלה. תעלה מנירוסטה יעילה היא כזו שלרוב תהיה נמוכה במעט מהגובה של הרצפה ותשתלב ברמה המקסימאלית עם הקצה של השיפוע בריצוף. בנוסף איכותה של נתעלה נמדדת בהתאם לדרכי הייצור שלה ולשימוש בחומרי גלם מובחרים כמו נירוסטה שאיננה חשופה לחלודה ונחשבת לפיתרון נהדר עבור בעיות ניקוז במטבחים.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על :יתרונות הנירוסטה

 

או אולי תתעניין לקרוא גם על : כיורים מנירוסטה

 

 

 

 

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com