מה מיוחד בשולחנות נירוסטה לעומת שולחן אחר

 

נירוסטה היא כידוע פלדה ייחודית בעלת שני מאפיינים מרכזיים, ראשית רמת המגנטיות של פלדת נירוסטה היא נמוכה מאוד עד לא קיימת כלל, שנית פלדת הנירוסטה אינה מחלידה. הנירוסטה אינה מופקת באופן טבעי מן הטבע כמו פלדות אחרות, אלא מיוצרת באופן מלאכותי על ידי תרכובת של מספר סוגי פלדות. מפלדת הנירוסטה נבנים אין ספור סוגים של פריטי ריהוט בעיקר עבור הסקטור התעשייתי, ובתוכו בעיקר עבור מפעלי מזון ותרופות.

 

שולחנות נירוסטה הם שולחנות מאסיביים, חזקים כפי ששולחנות פלדה ראויים להיות, ובמקביל הם אינם סובלים מהנטייה להחליד כפי שהיינו מצפים משולחנות פלדה רגילה. שולחנות נירוסטה קלים מאוד לניקוי, הם יכולים לבוא במגע עם מים וחומרים אחרים, ללא חשש להחלדה, קילוף או שחיקה משמעותית של השולחן.

 

שולחנות נירוסטה, ללא חשש לשחיקה, חלודה או ריקבון

שולחנות אחרים, לעומת זאת, סובלים כל אחד מהחסרונות של החומר מהם הם עשויים. כך למשל, שולחן עץ סובל מבעיה של רמת שחיקה גבוהה לאורך זמן, רגישות ללחות ורטיבות, נטייה לריקבון לאורך זמן, הצטברות לכלוך בחריצי העץ, ושבבי עץ המתנתקים מן השולחן במהלך העבודה ומתערבבים עם חומרים הבאים איתו במגע. שולחן פלדה רגילה הוא אמנם שולחן מאוד חזק, מה שחשוב מאוד בתחומי תעשייה רבים, אך במקביל הוא סובל מרגישות גבוהה ללחות ורטיבות.

 

פתרון אופטימאלי עבור תעשיית המזון והתרופות

לא כל אחד צריך שולחן נירוסטה, שולחן נירוסטה הוא לא הפתרון האופטימאלי עבור כל אפליקציה וכל תחום תעשייתי. יחד עם זאת, כאשר אנו מדברים על עולם ייצור המזון והתרופות, שולחנות נירוסטה הם לא רק הפתרון האופטימאלי עבורם, אלא גם הפתרון היחיד שמאושר על ידי רשויות החוק. שולחנות אלה מאפשרים שמירה על רמה גבוהה של ניקיון, וכן מאפשרים עבודה עם נוזלים בצורה חופשית, ללא חשש להיווצרות חלודה, וכן ללא חשש להשפעה על החומרים הבאים עם השולחן במגע.

 

אצל אשר עבודות נירוסטה, תוכלו להזמין לפי הזמנה את השולחנות הכי איכותיים בעבודה מקצועית, יעלה ואמינה.


אולי יעניין אותך לקרוא גם על: כיורים מנירוסטה

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com