ממה עשויה נירוסטה

 

ראשית, נסביר מהו נירוסטה במובן החומרי, ושנית נבין ממה עשויה הנירוסטה ומדוע מגוון רחב של אנשים משתמשים במוצרים העשויים מנירוסטה. ובכן, חומר הנירוסטה הינו מונח אשר הגיע מגרמניה, ועם הזמן התפרש למושג הנקרא פלדה בלתי מחלידה (אל-  חלד). נירוסטה נכללת במטלורגיה כחלק מתחום הנדסת חומרים, כלומר חלק מתורה רחבה אשר עוסקת בערבוב ברזל המכיל בתוכו כרום ופחמן. יש לציין, כי ערבוב הברזל הנקרא בעצם סגסוגת עמיד באופן מובהק  מחדירת חלודה. 

 

החומר המנצח

אז איך בעצם הנירוסטה נשארת מוגנת ואינה מחלידה כלל? בחומר הנירוסטה, הלא הוא פלדת אל-חלד, קיימת שכבה, אשר גורמת לחומר לא להחליד והיא נקראת השכבה הפסיבית. יש לציין כי  השכבה הזאת חשובה מאוד וגורמת לחומר לא להחליד כלל וכך גם שלא תהיה שום אפשרות לחדירת מים או אויר. כתוצאה מכל הנאמר, אילו הגורמים העיקריים השמורים על הנירוסטה מבריקה ונקייה לאורך זמן.

 

ההצלחה הגדולה

הסגסוגת (תערובת) מיוצרת בעזרת מוטות, לוחות,ירעות וצינורות, הכוללות חוטים, אשר בעזרתם מייצרים מגוון רחב של ציוד למטבח. חלק מהמוצרים כוללים: סירים, כיורים, סכו"ם, קערות ועוד. יתר על כן, הנירוסטה מיוצרת  בעוד מוצרים מסוגים שונים: מתעשיית מעקות ועד למקררים מסחריים. לכן,  מגוון רחב של אנשים אשר רוכשים מוצרים העשויים מנירוסטה יודעים מבפנים כי למוצר נירוסטה יש הצלחה ענקית בכך שתמיד נשארת  מבריקה ונקייה.

 

לסיכום


לאחר שהבנו ממה עשויה הנירוסטה ועד כמה החומר העשוי ממנה יעיל ושימושי למאות לקוחות אשר רוכשים מוצרים העשויים מחומר זה. קיימת סיבה חשובה שבגללה כדאי לדעת על ההתכה של הנירוסטה.הסיבה היא שלנירוסטה נקודת התכה שעומדת במספר 1363 צלסיוס, דבר שמשמר ומחזק מאוד את חומר הנירוסטה הנמצא על מגוון רחב של מוצרים מסוגים שונים. לכן, מכל הנאמר מהמאמר ניתן להבין כי חומר הנירוסטה הוא החומר הכי יעיל ושימושי מבחינת החלדה והשחרה.

 

למאמר הבא, בנושא יתרונות הנירוסטה לחץ כאן

 

 

 

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com