נירוסטה לעיצוב הבית

 

אנחנו רגילים לראות שימוש בנירוסטה כחלק מהעיצוב, בעיקר במסעדות. עבודות נירוסטה איכותיות אנו רואים בעיקר במטבחים מקצועיים ובסדנאות מלאכה בגלל האיכויות שלו כמתכת. מטבח מקצועי במסעדה, בניגוד למשל למטבח הביתי שלכם, לא יכול להרשות לעצמו משטח עבודה מלוכלך או בלאי חמור מדי. העובדה שמטבחים כאלו משתמשים כמעט באופן אחיד בנירוסטה מעידה על האיכות של המתכת הזו. לעומת זאת, אנשים רבים לא שוקלים לקחת נירוסטה לעיצוב הבית. זו צורת עיצוב ייחודית ויוצאת-דופן והיא עשויה להתאים למקומות רבים ולא צפויים.

 

חסינות לנזקים

נסו לחשוב על כל המקומות בהם אתם משתמשים במתכות בבית. זה יכול להיות המוט במקלחת, מדפים מחוזקים או אפילו התנור או הכיריים החשמליות. במקלחת, מוט המתכת חשוף למים על בסיס יום יומי. מכיוון שלמתכת פשוטה אין הגנה מפני נזקי מים ואוויר, היא תפתח במהרה חלודה, תתפרק ויהיה עליכם להחליף אותה. הבלאי הזה ניכר גם בתנורים, כיריים וכלים אחרים בעיקר במטבח. מתכות אחרות לא מחזיקות מעמד זמן רב לעומת נירוסטה לעיצוב הבית, שהיא חסינה לפגעי מזג האוויר ועמידה ביותר מול בלאי טבעי.

 

נקי לנצח

עכשיו נסו לחשוב על כל המשטחים שאינם עשויים מתכת בבית. נירוסטה יכולה להחליף גם אותם. השיש במטבח אולי היה יפה בעבר, אבל הוא לא כל כך פרקטי, קשה לנקות אותו וצריך להיזהר שלא לשרוט או לסדוק אותו. שולחן נירוסטה או משטח נירוסטה במטבח, יכול להפוך את חוויית הבישול למהנה, פשוטה ומהירה הרבה יותר. ובסוף העבודה, הרבה יותר קל לנקות את הלכלוך. ובזכות המאפיינים של הנירוסטה, גם לא נוצרים עליה כתמים. כל אלו הם רק היתרונות המעשיים של הנירוסטה, לא דיברנו על העיצוב של הנירוסטה.

 

שילוב בעיצוב

בזכות היכולת של הנירוסטה להתעלם מכתמים, לכלוך ושריטות, המראה המבריק שלה נשמר לאורך זמן. עיצוב הבית עם נירוסטה מתאים במיוחד בבתים שבהם סגנון העיצוב הוא מודרני. בשילוב עם זכוכית, שיש שחור או עץ, הצבע הבוהק והמבריק של הנירוסטה יוצר ניגוד מעניין ומשתלב בצורה טובה בבית. עכשיו תוכלו לבשל כמו במטבח מקצועי.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: מטבח חוץ נירוסטה

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com