מפעל נירוסטה

 

נירוסטה: השקעה לטווח ארוך

אי אפשר להטיל ספק ביתרונות של הבחירה במפעל נירוסטה לייצור בפרויקטים מסוימים. לא בטוחים? המשיכו לקרוא

 

במקרים רבים, מהנדסים ומעצבים מתעלמים מהיתרונות של הפניה למפעל נירוסטה, בעיקר בשל העלות הגבוהה יחסית. עם זאת, היתרונות הקשורים בנירוסטה מצדיקות את ההשקעה הראשונית, משום שהחומר יכול להציע את הערך הגדול ביותר למהלך חייו של הפרויקט. בו זמנית, הפניה למפעל נירוסטה מאפשר עבודה עם אנשי מקצוע שמכירים את החומר על בוריו ויסייעו בהתאמת פתרונות שיביאו למיקסום היתרונות ביחס להשקעה.

 

בכל מפעל נירוסטה עובדים בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים. הם ידעו לספר, כי נירוסטה היא סגסוגת ברזל שמכילה כעשרה וחצי אחוז כרום. הכרום מייצר שכבה דקה של תחמוצת על פני הפלדה. שכבה זו נקראת השכבה הפסיבית. הכרום הקיים בפלדה הוא זה המאפשר לה עמידות בפני קורוזיה. הכרום הוא שיוצר משטח עמיד ובלתי נראה.

 

העובדה שהיא עמידה גם בפני בחלודה, היא אחד היתרונות המובהקים של הנירוסטה. כך, בפרויקטים במסגרתם מעוניינים להימנע מהיווצרות חלודה, הבחירה בנירוסטה היא אך טבעית. מעבר לעמידות בפני קורוזיה וחלודה, מדובר במתכת קלה לניקוי. לכן, נירוסטה היא בחירה מצוינת ליישומים עם סטנדרטים גבוהים בכל הקשור במתקנים סניטריים, כגון מטבחים מסחריים, מעבדות או עיבוד מזון ומשקאות.

 

השימוש בנירוסטה בפרויקט ייצור יהפוך לאתגר אם במפעל הנירוסטה הנבחר ישנן מכונות מיושנות. אך כיום, ניתן למצוא במפעלי נירוסטה ציוד איכותי שמאפשר התאמת פתרונות לפרויקטים שלמים. הציוד מתאים לתכנון, לעיצוב, לעיבוד ולייצור של הפרויקטים. פרט לעלויות, נירוסטה נחשבת למתכת קלה לעיבוד ולעיצוב.

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com