מדוע לבחור במעקות נירוסטה 

 

כיום אנשים רבים מבינים את היתרונות הרבים שמאפשרים מעקות מנירוסטה הן ברמה הוויזואלית והן ברמה הבטיחותית. מדובר במעקות עם תכונות נפלאות שתבחינו בהן בין רגע.מעקות מנירוסטה, מעבר להיותם שימושיים מאד, מצליחים לשמור על החזות הנהדרת שלהם לטווח הארוך, כך שגם לאחר עשרים שנות שימוש הם עוד יצליחו להיות רלבנטיים ולהשאר חדשים. להלן מידע מפורט אחר מעקות מנירוסטה, היעדים והמטרות שלהם, והמקומות בהם ניתן להתקינם.

 

כיצד מורכבים מעקות נירוסטה וזכוכית?

כיום יותר ויותר הורים מעדיפים להתקין בביתם מעקות מנירוסטה. טרנד חדש החל לתפוס תאוצה מזוהה עם המעקות שמיוצרים בשילוב של נירוסטה וזכוכית, אלו ברוב המקרים נעשים מפלטות אדירות של זכוכית כאשר בחלק מהמקרים ישנה פלטה אחת בלבד. הבסיס עליו מונחות הפלטות הינו מנירוסטה, ובדרך הזו מתקבלים אותם המעקות המשולבים מנירוסטה וזכוכית. היתרון המובהק ביותר שיכולים לספקות מעקות מהסוג הנ"ל הוא עבור ההורים שמעוניינים לספק הגנה אולטימטיבית עבור ילדיהם בבית.

 

רמת בטיחות מרבית

קרוב לוודאי שהילדים בבית יתרוצצו בסביבה בה הותקנו אותם המעקות, בין אם מדובר על גרמי מדרגות ובין אם על מרפסות. משום שבגרמי מדרגות לא נמצאים רווחים בין הפרופילים של המעקה, הילד לא יוכל להשתחל דרכם מה שמקטין את הסכנה בצורה משמעותית. בבואכם לרכוש מעקות מנירוסטה וזכוכית יש להקפיד לבחור במעקות המגיעים עם זכוכית מחוסמת שלא ניתנת לשבירה, וזאת במטרה להגן על הילדים בבית באזור שבו נמצאים המעקות. מעבר להיבט הפונקציונאלי והבטיחותי של מעקות אלו, ישנו גם ההיבט הוויזואלי.

 

מהם היתרונות של מעקות מנירוסטה וזכוכית?

המראה הייחודי של מעקות מנירוסטה וזכוכית הוא כזה שפשוט לא ניתן להתעלם ממנו ולעתים מזוהה עם המראות הבולטים והמרשימים ביותר בבתים. מעקות אלו משמשים אותנו במשך שנים ארוכות, במהלכן האופנות השתנו והתחלפו באחרות ויחד עם זאת אותם המעקות מנירוסטה וזכוכית עדיין נשארו איתנו. מעקות אלו מיועדים לא רק לבתים פרטיים אלא גם למשרדים ועוד מקומות ציבוריים. ישנם סוגים רבים ומגוונים של מעקות מנירוסטה וזכוכית שמחולקים לפי הגודל והצורה שלהם בעיקר.

 

למאמר בנושא - כיורים מנירוסטה לחצו כאן

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com