כיור נירוסטה למטבח 

 

מטבח הוא עניין יקר, ורבים מאיתנו מוצאים את עצמנו משקיעים כמויות אדירות של כסף כדי להכניס לבית את מטבח חלומותינו. לעיתים לא ברור לנו מדוע המחירים כל כך גבוהים ביחס לארונות ומערכות ריהוט אחרות בבית, אך בסופו של דבר מטבח הוא עניין מורכב הכולל עבודת עץ מלאת פרטים באיכות גבוהה, ולמעשה מדובר במערכת ריהוט שאמורה למלא חדר שלם בבית, ולא רק קיר אחד כמו למשל ארון בגדים. אחד האלמנטים החשובים במטבח הוא כמובן הכיור. הכיור הוא המקום אליו מגיעים כלים מלוכלכים, וממנו הם צריכים לצאת נקיים. הכיור הוא מקום בו זורמים הרבה מים ומתבצעת עבודה "מלוכלכת" רבה, ולכן אנחנו רוצים למצוא כיור שקל לנקות אותו, ולצורך העניין, כיור שגם נראה נקי באופן טבעי.

 

עמיד בפני שריטות וכתמים לאורך זמן

כיור נירוסטה למטבח הוא דוגמא טובה לכך. כיורי נירוסטה הם כיורי פלדה העשויים מפלדת אל חלד שאינה מחלידה כלל. בניגוד לכיורי חרסינה, כיורי נירוסטה הם קלים מאוד לניקוי, ואפשר לעבוד איתם לאורך שנים רבות, מבלי שייווצר בהם אפילו כתם אחד או שריטה אחת. כל מי שיש לו כיור חרסינה בבית, יודע שכבר לאחר זמן קצר מתחילים להופיע בו כתמים שפשוט אי אפשר להסיר, ולאורך זמן גם מופיעות שריטות שונות ברחבי הכיור, וגם אותן אי אפשר למעשה לכסות. בכיור נירוסטה זה פשוט לא קורה. הכיור הוא קל לניקוי, הוא עמיד בפני חומרים כימיים רבים, ועמיד בפני שריטות של כלי המטבח השונים.

 

מגוון כיורים בעיצובים שונים ופונקציונאליות שונה

כיור נירוסטה למטבח יכול להגיע בגדלים שונים, כיורים כפולים, וכן כיור עם משטח ייבוש מובנה. כל אלה הם אפשריים רק בתחום של כיורי הנירוסטה, ואי אפשר למצוא אותם בגירסת החרסינה. כדי להתרשם מהמגוון הרחב שמציע לכם תחום זה, תוכלו לקבל חוות דעת מחברים אשר נהנים מכיור נירוסטה למטבח ולהתרשם מהניצוץ הנקי והמבריק. כמו כן, תוכלו תמיד לעיין ולהתרשם מעוד סוגי כיורי נירוסטה אשר יוכל להתאים למידות הנכונות במטבח שלכם.

 

למאמר בנושא - מעקות נירוסטה לחצו כאן

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com