כיורים מנירוסטה

 

בעת שיפוץ בית או דירה אנו נדרשים לבצע המון החלטות קטנות אך חשובות, שהשלכותיהן על חיינו משמעותיות ביותר. כאן נעזור לכם להחליט לגבי אחד האביזרים השימושיים ביותר בחיינו, והוא כיור המטבח. וההמלצה שלנו היא כיור מנירוסטה המשלב אסתטיקה ופונקציונאליות, ולהלן היתרונות.

 

החומר עצמו

הנירוסטה היא מתכת מגולוונת. זהו חומר עמיד במיוחד המחזיק מעמד לאורך זמן. למרות שמדובר במתכת היא אינה צוברת חלודה. ועל אף שהנירוסטה היא מתכת דקה באופן יחסי, היא אינה נפגעת בקלות ממכות ושריטות. על כן מדובר בחומר שאינו נשבר ונסדק, לא צובר חלודה והכי חשוב, לא צובר לכלוך וחיידקים.

 

נירוסטה במטבח

מטבחים מקצועיים עשויים מנירוסטה, גם הכיורים וגם משטחי העבודה. במקום בו נעשית עבודה אינטנסיבית של שימוש במכשירים כבדים, במים ובחום, חשוב שהעבודה תעשה על גבי חומר שאינו נסדק ולא צובר לכלוך. הנירוסטה במיוחד אינה צוברת חיידקים, ולכן מתאימה מאוד לשימוש במטבח לשמירה על ניקיון האוכל.

 

ניקיון כיורים מנירוסטה

אחת הבעיות הרבות של כיור מטבח היא הניקיון, מכיוון שהחומרים שאנו עושים בהם שימוש בבישול נוטים להשאיר כתמים על גבי הכיור ומשטח העבודה. כיורים מנירוסטה אינם סופחים כתמים כפי שקורה בכיורי העשויים מחומרים אחרים. לכן אין צורך להשרות אותם בחומרי ניקיון חזקים ובחומצות כפי שנדרש בכיורים אחרים. כל שיש לעשות הוא לנקות עם מטלית וסבון תוך כדי שטיפת הכלים.

 

עמידות

בעיה נוספת בכיורי מטבח היא מכות ושריטות. אם נשמט מידיכם סיר כבד במטבח, כיור מחומר אחר עלול להיפגע. כיורים מנירוסטה עמידים מאוד בפני מכות ושריטות ושומרים על המראה המקורי לאורך שנים רבות. שימו לב רק שהכיור שאתם קונים עשוי מנירוסטה באיכות גבוהה.

 

מראה

יחד עם היתרונות השימושיים שמנינו, לכיורים מנירוסטה מראה מתכתי - מבריק והיא מעניקה למטבח אופי יוקרתי ומודרני. לכן, כיום תמצאו יותר ויותר כיורי נירוסטה במטבחים חדשים גם בגלל ההתאמה של הנירוסטה לעיצובים מעודכנים וטרנדיים הרווחים כיום.

 

לסיכום

כאשר אתם עומדים בפני ההחלטה של איזה כיור לבחור למטבח החדש והמעוצב שלכם, כדאי מאוד לשאול בחנויות המטבחים ומוצרי הבית על כיורים מנירוסטה. הבחירה בכיור מנירוסטה תתברר לכם כבחירה נכונה לכיור יפה, נקי ועמיד לאורך שנים רבות.

 

למאמר בנושא תעלות ניקוז נירוסטה לחץ כאן

 

 

 

 

אשר עבודות נירוסטה. טלפון:052-3500991  מייל: nirasher2008@walla.com